מותגים

Sanit

החברה החלה דרכה כבית מלאכה קטן במרכז גרמניה. ב-1990 החברה הצטרפה לקבוצת ETEX (קבוצה בלגית-צרפתית), שכיום מכונה Aliaxis. קבוצה זו היא אחת המובילות בעולם באספקת מוצרי וחומרי פלסטיק לבניין. היא מאחדת יותר מ-100 חברות ביותר מ-40 מדינות ברחבי העולם. לצד קבוצה זו, צמח המותג Sanit להיות אחד הנציגים הבולטים והמכובדים בענף הכלים הסניטריים ברמה בינלאומית. בינואר 2001 רכשה החברה את חברת Abuplas Kunststoffbetriebe GmbH שהפכה להיות חברת בת של Sanit.

 

מוצרי החברה כוללים: מיכלי שירותים, שסתומים ואטמים, מחברים, מושבי שירותים ואסלות יצוקים מקרמיקה, מוצרים וחלקים להתקנה נסתרת למיכלי הדחה סמויים, חוסמי ולוכדי פסולת לאמבטיות וכיורים, פתרונות רצפתיים להתקנת אמבטיות, מערכות ניקוז, כיורים, אביזרי שירותים ומקלחת וחלקי חילוף.

 

מחלקת הפיתוח של Sanit שוקדת כל העת על מציאת פתרונות איכותיים באמצעות טכנולוגיות מתקדמות תוך שימת דגש על עיצוב אסתטי, שימוש פשוט וקל אשר יהיה לשביעות רצון הלקוחות. חלק המאתגר העומד בפניהם הינו התאמה לסביבה בה מוצב המוצר מהיבטים רבים כגון עמידותו בתנאי חום וקור, מניעת נזילות, חיסכון במים ושימוש בחומרים איכותיים, הניתנים למיחזור. הידע הטכני והצוות המיומן של החברה, מבטיחים תוצרת איכותית בכמויות גדולות. חלקי הפלסטיק מיוצרים בשיטה של דחיסה ו-100% מן העודפים והפסולת ממוחזרים. בקרת האיכות שבודקת את התוצרים עובדת על פי תקנים בינלאומיים ונערכת באופן קפדני במהלך שלבי הייצור ובסופם. על מנת להבטיח את איכות המוצרים חברת Sanit דואגת להשתמש בחומרי גלם באיכות גבוהה ביותר וללמד את עובדיה בכל התחומים בקורסים והשתלמויות, כדי לשפר ולחזק את הידע שלהם ולאפשר להם לתת מענה טוב ללקוח.

 

ניתן להשיג את מוצרי המותג Sanit בישראל אצל היבואנים המורשים בחנויות לכלים סניטריים ולעיצוב הבית.