מותג APARICI ייצור קרמיקה, פורצלן ואריחים - BARAMI
מחפש...

עוד על המותג

בשנת 1966 היה גל גדול של התפתחות בתחום הקרמיקה, אשר הביא להתרחבות הראשונה של החברה שמנתה כבר 50 עובדים. גידול זה זיכה את החברה בהיותה אחת החברות הראשונות שמכרו אריחים בשוק באופן מסחרי.
בשלהי שנות ה-70, הגיעה ההתרחבות השנייה והחברה העסיקה כ-150 עובדים. בהתאם לכך, כמויות הייצור והמפעל גדלו גם כן. כיום, מיוצרים תחת המותג Ceramicas Aparici מאות אלפי מטרים רבועים של קרמיקה ואף מליונים, בכל שנה.

ערכים ויתרונות

אחד הערכים החשובים ביותר עבור החברה, הינו איכות וניתן להבחין בכך בשני היבטים:
איכות המוצרים – מדובר במוצרים ברמת גימור ואסתטיקה גבוהות במיוחד, המיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת, ונותנים מענה ראוי לדרישות שוק.
איכות השירות – דרך סוכני המכירות בכל רחבי העולם, חברת Aparici דואגת לקשר אישי וישיר עם הלקוח ודואגת לספק את רצונותיו הבלעדיים.
45 שנות ייצור ועבודה קשה, מעידים על יציבות החברה, אמינותה ועדכניותה מבחינת הקידמה הטכנולוגית והעמידה בדרישות ובאתגרים העיצוביים, שמציבים לקוחותיה בכל פעם מחדש. כל אלה מביאים את המותג Ceramicas Aparici להיות בראש המכירות בתחומו.בנוסף לכך, החברה דוגלת באחריות חברתית ומעורבות בקהילה ותורמת רבות להתפתחותה.אתר הבית של החברה מציע קישור להדמיית עיצוב מקדים, ככלי עזר ויזואלי ללקוח, בו הוא יכול לראות את עיצוב החדר טרם עשה בחירה כלשהי מתוך המגוון העשיר. המוצרים המוצגים למכירה עבור הלקוחות רבים מאוד והקריטריונים לבחירת המוצר ההולם את רצון וצורך הלקוח כוללים את סוג החומר, עיצובי מוזאיקה יחודיים, פורצלן, אריחים חסינים וחזקים, צבע, מרקם, עובי, סגנון, וניתן באמצעות סוכן מלומד של Aparici להגיע לאריחים המתאימים עבור כל לקוח ולקוח באופן אישי.

אנחנו כאן לכל שאלה, פרטים או רעיונות והשראה...

אנחנו פה בשביל להגשים לך חלומות עיצוביים!
היועצים שלנו ישמחו לשמוע עוד על הפרויקט ולעזור
עם המלצות, פתרונות וייעוץ מקצועי.
ובעיקר לחייך ולהנעים לכם את חווית הקנייה.
משפחת בר-עמי.

רחוב האומן 25, ירושלים

טלפון: 02-5313444

info@barami.co.il

הסדרי נגישות

נעים מאוד ותודה על הפנייה.
ניצור איתך קשר בקרוב!