אודות בר-עמי - BARAMI
מחפש...

קצת עלינו

בועז בר-עמי, מנהל התפעול של החברה, הקדים להבחין כי הגידול והדרישה לחדשנות ויוקרה בתחום עיצוב הבית, צוברים תאוצה ודורשים מענה הולם. על כן עמלנו רבות, חדורי אמונה שנביא את הדבר הבא, העכשווי והמרשים ביותר שניתן.
אנו שמחים וגאים בתוצאה.

Showroom

אולם התצוגה שלנו

אולם התצוגה של חברתנו הפך לשם דבר בזכות היותו הקומפלקס המפואר והמתקדם ביותר לעיצוב הבית במדינה. האווירה באולם מושתתת על אופיים של הביתנים בתערוכות בינלאומיות מובילות, והיא משרה תחושה של קפיצה קלה לחו"ל לקהל לקוחותינו המרוצים.

Innovation

פורצי דרך בעולם עיצוב הבית

במשך למעלה משלושה עשורים ממשיכה החברה לייבא, לחדש ולהפתיע בתחום הריצוף, המטבח והאמבט. לנו כחברה, חשוב לאפיין כל קולקציה באמירה מקורית ומפתיעה, אשר מבוססת על המגמות העכשוויות ביותר בעיצוב הבית.
בזכות הניסיון והקשרים הענפים עם בתי העיצוב והמפעלים מהטובים בעולם, אנו מצליחים להביא אליכם את הטוב ביותר במחירים הוגנים, עובדה המאפשרת לכל לקוח לראות את המוצרים שלנו כזמינים.

נשמח לעמוד לשירותכם

ידוע לנו שכוח המותג והצלחתו מבוססים על ההון האנושי שמרכיב אותו. לפיכך, צוות בר-עמי, שנבחר בקפידה, מונה מעצבים בעלי ניסיון רב בתחום. אנו משקיעים בצוות העובדים והם נשלחים תדיר לתערוכות בינלאומיות, במגמה להתעדכן בעולם העיצוב החדשני ביותר.

ההשקעה משתלמת ובאה לידי ביטוי בקשרי צוות-לקוחות המדברים בעד עצמם.
את המוטיבים, הרעיונות, החומרים, הצבעים, והטקסטורות בהשראת התערוכות העדכניות תוכלו לראות בבית בר-עמי.

ההבדל בין לגור בבית ולהרגיש בבית

כחברה משפחתית, אנו שמחים לארח אתכם בביתנו ולהציג בפניכם את הפרטים והפריטים שעושים מבחינתנו את כל ההבדל. על דגלנו חרוט המוטו המוביל של תודעת שירות גבוהה, אחריות ואמינות בשילוב של מוצרים איכותיים ומתקדמים.