מותג JIKA כיורים למטבח ולאמבטיה - BARAMI
מחפש...

עוד על המותג

כיום קיימים שני מפעלים בצ'כיה, המייצרים סחורה תחת המותג Jika. רק ב-1961, קצת יותר מ-80 שנים לאחר מכן, הוקם המפעל השני ב-Bechyne, שגם היא נמצאת על אדמת צ'כיה
בשנת 1991, בעקבות המיזוג עם החברה השוויצרית Keramik Holding Laufen, יכולה הייתה Jika להגדיל ולהרחיב את קווי המוצרים שייצרה הן מבחינת המגוון והן מבחינת כמויות הייצור. החברה מייצרת מוצרים ייחודיים העשויים מחומרים טבעיים באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר. היא מתמקדת בעיצוב קפדני ופונקציונאלי, איכות גבוהה ובסל מוצרים מושלם עבור סדרי גודל מגוונים של מחירים. כמו כן, כל המוצרים המשווקים על-ידי תאגיד החברות הכולל, אשר Jika הינה חלק ממנו, עוברים בקרת איכות קפדנית ועומדים בתקנים עולמיים.

נוחות ומודרניות

בעקבות ההתרחבות של המותג והגידול הענף במגוון מוצריו, Jika הפכה לספק כללי לכל חדר הרחצה בסדר גודל עולמי. באתר הבית של החברה, ניתן להוריד תוכנה להדמיית עיצוב לחדר האמבטיה בשניים או בשלושה מימדים. פונקציה נגישה זו מסייעת ללקוח לבחור ולהחליט לרכוש פריטים בהתאמה מלאה ולראות את התמונה הכוללת של החדר המעוצב טרם ההזמנה יצאה אל הפועל.
בנוסף, האתר בנוי בצורה נוחה למשתמש, קיים בו קטלוג וישנה חלוקה לקטגוריות כדי לסייע ולכוון את הלקוח אל הפריט שהוא מחפש. החברה מייצרת מבחר מוצרים וביניהם: כיורים וארונות מקלחת, שירותים ובידה, ריהוט ואביזרים לחדר הרחצה, אמבטיות, ברזים, מושבי אסלה, מקלחונים וחלקי חילוף.
כל המוצרים מודרניים ומיוצרים מחומרים איכותיים ועמידים ב"תנאי השטח" שבחדר הרחצה. המותג Jika הינו מותג בעל שם עולמי ומוצריו נמכרים גם בישראל דרך יבואנים ומשווקים מורשים.

אנחנו כאן לכל שאלה, פרטים או רעיונות והשראה...

אנחנו פה בשביל להגשים לך חלומות עיצוביים!
היועצים שלנו ישמחו לשמוע עוד על הפרויקט ולעזור
עם המלצות, פתרונות וייעוץ מקצועי.
ובעיקר לחייך ולהנעים לכם את חווית הקנייה.
משפחת בר-עמי.

רחוב האומן 25, ירושלים

טלפון: 02-5313444

info@barami.co.il

הסדרי נגישות

נעים מאוד ותודה על הפנייה.
ניצור איתך קשר בקרוב!