מותג SANIT מוצרי וחומרי פלסטיק לבניין - BARAMI
מחפש...

עוד על המותג

היא מאחדת יותר מ-100 חברות ביותר מ-40 מדינות ברחבי העולם. לצד קבוצה זו, צמח המותג Sanit להיות אחד הנציגים הבולטים והמכובדים בענף הכלים הסניטריים ברמה בינלאומית. בינואר 2001 רכשה החברה את חברת Abuplas Kunststoffbetriebe GmbH שהפכה להיות חברת בת של Sanit.
מוצרי החברה כוללים: מיכלי שירותים, שסתומים ואטמים, מחברים, מושבי שירותים ואסלות יצוקים מקרמיקה, מוצרים וחלקים להתקנה נסתרת למיכלי הדחה סמויים, חוסמי ולוכדי פסולת לאמבטיות וכיורים, פתרונות רצפתיים להתקנת אמבטיות, מערכות ניקוז, כיורים, אביזרי שירותים ומקלחת וחלקי חילוף.

פתרונות איכותיים באמצעות טכנולוגיות מתקדמות

מחלקת הפיתוח של Sanit שוקדת כל העת על מציאת פתרונות איכותיים באמצעות טכנולוגיות מתקדמות תוך שימת דגש על עיצוב אסתטי, שימוש פשוט וקל אשר יהיה לשביעות רצון הלקוחות.
חלק המאתגר העומד בפניהם הינו התאמה לסביבה בה מוצב המוצר מהיבטים רבים כגון עמידותו בתנאי חום וקור, מניעת נזילות, חיסכון במים ושימוש בחומרים איכותיים, הניתנים למיחזור.

איכות המוצרים חברת Sanit

הידע הטכני והצוות המיומן של החברה, מבטיחים תוצרת איכותית בכמויות גדולות. חלקי הפלסטיק מיוצרים בשיטה של דחיסה ו-100% מן העודפים והפסולת ממוחזרים. בקרת האיכות שבודקת את התוצרים עובדת על פי תקנים בינלאומיים ונערכת באופן קפדני במהלך שלבי הייצור ובסופם.
על מנת להבטיח את איכות המוצרים חברת Sanit דואגת להשתמש בחומרי גלם באיכות גבוהה ביותר וללמד את עובדיה בכל התחומים בקורסים והשתלמויות, כדי לשפר ולחזק את הידע שלהם ולאפשר להם לתת מענה טוב ללקוח. ניתן להשיג את מוצרי המותג Sanit בישראל אצל היבואנים המורשים בחנויות לכלים סניטריים ולעיצוב הבית.

אנחנו כאן לכל שאלה, פרטים או רעיונות והשראה...

אנחנו פה בשביל להגשים לך חלומות עיצוביים!
היועצים שלנו ישמחו לשמוע עוד על הפרויקט ולעזור
עם המלצות, פתרונות וייעוץ מקצועי.
ובעיקר לחייך ולהנעים לכם את חווית הקנייה.
משפחת בר-עמי.

רחוב האומן 25, ירושלים

טלפון: 02-5313444

info@barami.co.il

הסדרי נגישות

נעים מאוד ותודה על הפנייה.
ניצור איתך קשר בקרוב!