כניסת בר-עמי לתחום תאורת לד - BARAMI
מחפש...

Magazine

כניסת בר-עמי לתחום תאורת לד

תאריך פרסום: 05.12.18

כניסת בר-עמי לתחום תאורת לד

חברת בר-עמי הינה חברה וותיקה בתחום העיצוב, קיימת מעל ל-35 שנה בתחום.
עד כה היא שלטה בכל מה שנגע לטריטוריית הריצוף, האמבט, המטבח ועיצוב הפנים באופן כללי.
עם זאת כיוון שמדובר על חברה רצינית ומקצועית, על חברה שבקיאה בכול החידושים האחרונים ותמיד דואגת להישאר מעודכנת בכל המגמות האחרונות שכובשות את העולם, חברת בר-עמי מצאה את עצמה מתעסקת עם תאורת הלד, וזאת מתוך מחויבות ללקוח, על מנת לאפשר ללקוח לקבל טעימה מלאה מעיצוב נכון, על מנת לאפשר ללקוח לקבל הרבה יותר מעוד מוצר איכותי – כי כך זה כשמדובר על חברה שחושבת, נושמת ויוצרת עיצוב.

יתרונות התאורה

למי שעוד לא בקיא ביתרונות תאורת הלד, הרי שמדובר על פרופיל דק שמעניק תוצאה מינימליסטית, נקייה שמתכתבת נהדר על הסגנון המודרני.
תאורת לד מאפשרת שליטה מלאה על העוצמה, על כיוון האלומה ואף על אופי הפיזור שלה.
מכאן שניתן לשלב בין תאורה זו לנישה של רהיט, בין תאורה זו למוצר ראווה, כך שהתוצאה הסופית תהיה יותר משילוב של שני מוצרים, אלא תתעצם באופן מובהק.
חברת בר-עמי גאה להיות זו שמגישה את החיבור החשוב לקהל לקוחותיה שוחר העיצוב ומוצרי האיכות.

ערך מוסף

כניסתה של חברת בר-עמי אל תחום תאורת הלד, ממתג אותה במקום של כבוד ומאיר אותה ביתרון עצום על שאר החברות שיודעות רק לספק תאורה, וזאת כיוון שחברת בר-עמי מחזיקה בערך מוסף, יודעת להציע מענה נוסף שחברות אחרות אינן יודעות להעניק.
מדובר על הידע העצום של החברה בכל מה שנוגע לעיצוב פנים, על שנים של התעדכנות בכל מה שנוגע למגמות המובילות בעולם בתחום העיצוב, על הכרה מעמיקה של מגוון חומרים ועוד, כך כאשר יועצי החברה ממליצים על תאורה כזו או אחרת, הם מכניסים למערכת השיקולים מגוון פרמטרים נוספים כגון אופי נפילת האור על רמת הגימור של הארון, התאמה צבע התאורה לטקסטורה של אריח הקרמיקה, בחינת אופן התפזרות אלומת האור כך שיחמיא כמה שיותר לגודל החדר ועוד.

תאורה לצד קרמיקה

כיום ניתן למצוא מגוון עצום של קרמיקה. יש גדלים שונים, רמות גימור שונות, טקסטורות ייחודיות, אינספור איורים וצבעים, גדלים וצורות. על מנת לבצע את הסנכרון הנכון ביותר שבין תאורה לריצוף וחיפוי הקיר, מוטב להתייחס מראש את כל הפרמטרים, ועל כן ברגע שרוכשים את הכול באותו המקום, ניתן לדאוג לכך שבחירת צבע התאורה יהלום את רמת הגימור של הקרמיקה, שבחירת הקרמיקה תתאים לצבע של הארון, שהחלוקה של ארון חדר האמבט יהלום את דוגמת הקרמיקה ואילו התאורה תדע להשלים את מראה הארון לפי האווירה הרומנטית הרצויה בחדר.
כך שכל פרט מתאים לשני, וכאשר כל חלקי הפאזל קיימים, ניתן להשיג הרבה יותר- ניתן להשיג את המראה המושלם.

ניצול הקיים

כאשר באים לבחור תאורה, או לחלופין קרמיקה למטבח, יש לנצל נכון את כלל הפרמטרים, כאשר יש לעשות חלוקה בין נתונים קיימים שמהווים עובדה בשטח, לבין פרמטרים הניתנים לשליטה.
כך למשל בעת רכישה יש להגיע עם מידות החדר המדובר, ולציין בפני היועץ המקצועי שבמקום מה עוד קיים בחדר, (למשל ארונות מטבח). לאחר מכן יש לציין מהי השאיפה והאווירה הרצויה.
מכאן ניתן לייצר ע"י התאמה מקצועית של תאורת לד את האווירה הרצויה, כך לדוגמה ניתן להשתמש בתאורה עילית על מנת להגדיל את פני החדר, או בתאורת קיר על מנת ליצור נישות ואזורים יותר אינטימיים.

אתר האינטרנט של החברה: בר-עמי תאורה