10 טיפים לבחירת קרמיקה לבית - BARAMI
מחפש...

Magazine

10 טיפים לבחירת קרמיקה לבית

תאריך פרסום: 05.12.18

חושבים על רענון של הבית? מתעניינים בקרמיקה? יש לנו כמה טיפים בשבילכם שיסיעו לקבל את התוצאה הטובה ביותר עם מינימום של השקעה.

1. קחו את הזמן – המבחר הוא רב ובכדי למצוא את הקרמיקה המושלמת שווה להשקיע בחיפוש.

2. אל תתפשרו על איכות – הקרמיקה הזו צריכה לשרת אתכם כמה שנים טובות ואיכות ירודה תחייב תחזוקה גבוהה יותר והחלפה מוקדמת שלה.

3. היעזרו ברשת האינטרנט לביצוע השוואה של דוגמאות קרמיקה שונות, כך גם בכדי לקבל מושג על העלויות של סוגי הקרמיקה השונים.

4. תעשו בחירה מושכלת. אל תיחפזו וקבלו החלטה רק לאחר שאספתם את כל הנתונים הנדרשים ובחנתם את כל האפשרויות שעומדות לרשותכם.

5. היעזרו באיש מקצוע, הוא יסיע לקצר את התהליכים ויכוון לעבר הפתרונות שנכונים לכם.

6. קחו בחשבון את העיצוב הקיים בחלל בעת בחירה של הקרמיקה, אבל תשמרו על ראש פתוח. לא חייבת להיות המשכיות מוחלטת ובמקרים רבים דווקא הניגודיות בצבעים ובעיצוב יכולה ליצור תוצאה מרהיבה ויחודית.

7. הגדירו תקציב. שפע האפשרויות פותח את היריעה גם מבחינת עלויות. ללא הגבלה תוכלו למצוא את עצמכם מגיעים לסכומי כסף גבוהים, כך שאם אתם רוצים לשמור על הגבלה של תקציב, הגדירו אותו מראש.

8. אפשר לצאת גם החוצה. קרמיקה אינה שימושית לפנים הבית בלבד והיא יכולה לשמש אתכם גם במרפסת, בגינה או בכניסה אל הבית.

9. גודל האריחים. כבר מזמן אין גודל אחד סטנדרטי ומבחר הגדלים הוא רב ומגוון. החל אריחים מרובעים קטנטנים ועד למגוון של צורות הנדסיות שונות ומשונות. כמובן שגודל האריחים צריך להיות מותאם למיקום שבו הם יהיו. תוכלו לקבל השראה מתמונות תצוגה של קטלוגים שונים.

10. חישבו מראש את כמות האריחים שאתם זקוקים לה, לפי מטר רבוע. בכדי לצמצם הוצאות מיותרות ולהימנע מטרטורים הלוך ושוב, הצטיידו בדיוק בכמות הנדרשת.

קרמיקה בבניה ירוקה